Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie
Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników
Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników

 Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników

Temat szybkiego czytanie i efektywnej nauki od wielu lat wzbudza bardzo wiele kontrowersji i dyskusji. Wielu ludzi traktuje tę umiejętność jako mit i miejską legendę, przypisując ludziom którym nauka przychodzi szybciej nadprzyrodzone zdolności lub wrodzony talent. Oczywiście możemy podać Wam dokładnie 10 627 korzyści płynących z posiadania tej umiejętności oraz 7 262 codziennych sytuacja w których możecie jej użyć. Postanowiliśmy, że stworzymy artykuł „Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników” jednak, że oddamy głos naszym kursantom, usiądźcie wygodnie i posłuchajcie….

 Szybkie czytanie opinie uczestników kursu:

Szymon
„Pracując z firmami z wielu różnych branż, nad optymalizacją ich procesów produkcyjnych, poprawą ich efektywności i zaangażowania mniejszej ilości zasobów – w szczególności czasu i pieniędzy, musiałem bardzo szybko przyswajać i uczyć się nowych rzeczy oraz dbać żeby moja praca była maksymalnie efektywna.  Kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki zdecydowanie podniósł jakość mojej pracy i przyczynił się do rozwoju zawodowego i wzrostu moich dochodów.”

p. Elżbieta – mama 
„Moja córka jeszcze przed zakończeniem kursu zaczęła zdobywać lepsze oceny w szkole np. udało się jej dostać 5 z języka polskiego co do tej pory nigdy się nie wydarzyło. Jak sama mówi nie poświeciła więcej czasu na naukę  jednak stosowała się do rad trenera, a to zaowocowało. Efekty po kursie są bardzo widoczne.”

Bożena – księgowa
„Jako księgowa moja codzienna praca polega między innymi na czytaniu nowych przepisów i ciągłym zdobywaniu wiedzy. Do tej pory zajmowało to stosunkowo dużo czasu. Zdecydowałam się zapisać się na kurs szybkiego czytania, ponieważ chciałam wykonywać swoją pracę szybciej i skuteczniej. Kurs spełnił w 100% moje oczekiwania. Moje tempo czytania wzrosło 3 krotni, co pozwala mi czytać książki, przepisy i dodatkowe materiały zdecydowanie szybciej, co znacząco wpływa na jakość mojej pracy.

 

Ludzi którzy spotykają się z szybkim czytaniem i efektywną nauką możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsi mówią, że to nie działa i uczą się według starych „sprawdzonych” metod, drudzy po prostu zaczynają stosować techniki efektywnej nauki i uczą się dużo skuteczniej. Przypadkiem Ci drudzy osiągają dużo lepsze efekty w swoim życiu.
Jeśli opinie osób praktykujących szybkie czytanie nie przekonały Cię żeby nauczyć się tej umiejętności, zapewne nie przekonają Cię nawet Bill Gates i Warren Buffett twierdząc że jest super umiejętność, dzięki której w zdecydowanie krótszym czasie możne nauczyć się każdej umiejętność.

Nam nie pozostaje nic innego, jak zostać Wam artykuł „Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników”, wrócić do ulubionej książki i jak zacytować klasyka „dziwne, u mnie działa!” 🙂

Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników
5 (100%) 5 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Wiktor

Wiktor Piskulak

Zobacz wszystkie posty