Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie
Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników
Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników

 Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników

Temat szybkiego czytanie i efektywnej nauki od wielu lat wzbudza bardzo wiele kontrowersji i dyskusji. Wielu ludzi traktuje tę umiejętność jako mit i miejską legendę, przypisując ludziom którym nauka przychodzi szybciej nadprzyrodzone zdolności lub wrodzony talent. Oczywiście możemy podać Wam dokładnie 10 627 korzyści płynących z posiadania tej umiejętności oraz 7 262 codziennych sytuacja w których możecie jej użyć. Postanowiliśmy jednak, że oddamy głos naszym kursantom, usiądźcie wygodnie i posłuchajcie….

 Szybkie czytanie opinie uczestników kursu:

Szymon Sołtysowski – konsultant ds. optymalizacji procesów, specjalista lean management
„Pracując z firmami z wielu różnych branż, nad optymalizacją ich procesów produkcyjnych, poprawą ich efektywności i zaangażowania mniejszej ilości zasobów – w szczególności czasu i pieniędzy, musiałem bardzo szybko przyswajać i uczyć się nowych rzeczy oraz dbać żeby moja praca była maksymalnie efektywna.  Kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki zdecydowanie podniósł jakość mojej pracy i przyczynił się do rozwoju zawodowego i wzrostu moich dochodów.”

p. Elżbieta – mama 
„Moja córka jeszcze przed zakończeniem kursu zaczęła zdobywać lepsze oceny w szkole np. udało się jej dostać 5 z języka polskiego co do tej pory nigdy się nie wydarzyło. Jak sama mówi nie poświeciła więcejczasu na naukę  jednak stosowała się do rad Kamila, a to zaowocowało. Efekty po kursie są bardzo widoczne.”

Dagmara Zandman – rzecznik prasowy Znak Horyzont
„Moim zadaniem jest promowanie książek. Wcześniej jednak muszę je skrupulatnie przeczytać i wybrać najciekawsze wątki do prezentacji w mediach. Zrozumienie i zapamiętanie informacji z książki jest dla mnie koniecznością. Szkolenie przyniosło mi wiele korzyści, które natychmiastowo mogę wdrożyć do swojej pracy. Po pierwsze, zwiększyło się moje tempo czytania z 300 słów na minutę do 1200 słów. Po drugie, lepiej zapamiętuję dużą ilość tekstu. Jestem zaskoczona, że czytam szybciej, jednocześnie podnosząc poziom zrozumienia tekstu.”

Maciej Gablankowski – dyrektor wydawniczy w Znak Horyzont 
Kurs szybkiego czytania przeznaczony dla pracowników wydawnictwa Znak Horyzont i miał na celu poprawę wydajności pracy. W redakcji nabywającej i w dziale marketingu wydawnictwa. W trakcie cyklu szkoleniowego Pan Kamil Jarząb umiejętnie motywował uczestników do systematycznej pracy, przedstawiał przejrzyste i proste metody poprawy tempa czytania. Cel główny szkolenia został w pełni zrealizowany. Prowadzący okazał się bardzo skutecznym trenerem, a prezentowane przez niego metody realnie wpłynęły na efektywność pracy w wydawnictwie.”

Bożena – księgowa
„Jako księgowa moja codzienna praca polega między innymi na czytaniu nowych przepisów i ciągłym zdobywaniu wiedzy. Do tej pory zajmowało to stosunkowo dużo czasu. Zdecydowałam się zapisać się na kurs szybkiego czytania, ponieważ chciałam wykonywać swoją pracę szybciej i skuteczniej. Kurs spełnił w 100% moje oczekiwania. Moje tempo czytania wzrosło 3 krotni, co pozwala mi czytać książki, przepisy i dodatkowe materiały zdecydowanie szybciej, co znacząco wpływa na jakość mojej pracy.

 

Ludzi którzy spotykają się z szybkim czytaniem i efektywną nauką możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsi mówią, że to nie działa i uczą się według starych „sprawdzonych” metod, drudzy po prostu zaczynają stosować techniki efektywnej nauki i uczą się dużo skuteczniej. Przypadkiem Ci drudzy osiągają dużo lepsze efekty w swoim życiu.
Jeśli opinie osób praktykujących szybkie czytanie nie przekonały Cię żeby nauczyć się tej umiejętności, zapewne nie przekonają Cię nawet Bill Gates i Warren Buffett twierdząc że jest super umiejętność, dzięki której w zdecydowanie krótszym czasie możne nauczyć się każdej umiejętność.

Nam nie pozostaje nic innego, jak wrócić do ulubionej książki i jak zacytować klasyka „dziwne, u mnie działa!” 🙂

 

Jak szybkie czytanie wpłynie na Twoje życie? Szybkie czytanie opinie uczestników
5 (100%) 4 głosów

Zapisz się do newslettera.

FreshMail.pl