Szkolenia - Kursy szybkiego czytania, zapamiętywania dla dzieci i dorosłych szkolenia dla firm - szybkie czytanie, efektywna nauka Kraków, Warszawa, Katowice, Łódź, Poznań, Wrocław, Kielce

Szkolenia

Kurs szybkiego czytania, efektywnej nauki i zapamiętywania<br> grupowy

Kurs szybkiego czytania, efektywnej nauki i zapamiętywania
grupowy

Przedsiębiorcy deklarują, że elastyczność i umiejętność szybkiego uczenia się to kluczowe kompetencje decydujące o zatrudnieniu i awansie, których brakuje kandydatom i pracownikom w ich firmach. Bill Gates i Warren Buffett – najbogatsi według „Forbes” ludzie świata, uważają szybkie czytanie za najważniejszą umiejętność w biznesie.

Kurs szybkiego czytania, efektywnej nauki i zapamiętywania<br> dla dzieci i młodzieży

Kurs szybkiego czytania, efektywnej nauki i zapamiętywania
dla dzieci i młodzieży

Odpowiednia edukacja dziecka nie tylko zapewni mu szybszy rozwój i lepsze wyniki w nauce, a także pomoże mu w wyrobieniu odpowiednich nawyków, które mogą zdecydować o szczęściu, sukcesie w życiu zawodowym i prywatnym. Budując w nim trwałą wewnętrzną wartość opartą na jego wiedzy i umiejętnościach.

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Frederick Taylor amerykański ekonomista, autor jednego z najstarszych modeli organizacji pracy uważał, że efektywność pracowników można zwiększyć tylko dzięki ich szkoleniu. Efektywna nauka może zredukować ten czas z kilku lat do kilku tygodni, co bezpośrednio wpływa na wzrost produktywności firmy i płac pracowników.

Kurs szybkiego czytania, efektywnej nauki i zapamiętywania<br> indywidualny

Kurs szybkiego czytania, efektywnej nauki i zapamiętywania
indywidualny

Skuteczne zarządzanie czasem nie polega na kolejnych godzinach poświęconych pracy. Produktywne działania bazuje na rozwój intelektualnym, poszukiwaniu sposób na zwiększenie swojej efektywności oraz wprowadzaniu kolejnych nawyków czyniących Twoją prace lżejszą.