Dlaczego kurs szybkiego czytania - Więcej Niż Edukacja

Kursy szybkiego czytania i zapamiętywania dla dzieci i dorosłych – dlaczego to robimy?

 

Wiemy, że wszystkie firmy, szkoły i organizacje mogą być miejscem nadającym życiu sens i sprawiającym, że jest ono wartościowe. Zapewniając ludziom odpowiednie warunki do rozwoju swoich talentów, wypełniania obowiązków i życia na godnym poziomie same odnoszą wymierne korzyści, dbając o to aby mogli i chcieli uczyć się i pracować maksymalnie efektywnie, wnosząc realny wkład w rozwój organizacji.

Dlatego szukamy osób ambitnych, które są wstanie wziąć odpowiedzialność za swoje życie i mieć realny wpływ na swoje otoczenie, niezależnie czy są właścicielami, kadrą zarządzającą czy pracownikami lub uczniami. Chcemy przekazać im praktyczną wiedzę, techniki pozwalające na skuteczne działanie oraz wykształcić w nich nawyk transcendentnego rozwoju i chęć zmiany świata przez zmianę samych siebie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy oraz gospodarki przepływu wiedzy, organizując kursy i szkolenia jako pierwsza szkoła bazujemy na najskuteczniejszych metodach uczenia innych, Oxfordzkim modelu edukacji oraz uczymy umiejętności efektywnego czytania i skutecznej nauki. Wykorzystując techniki edukacji najlepszych uczelni na świecie – University od Oxford, Harvard University, Stamford University. Tworząc ludziom warunki do rozwoju i dając możliwość decydowania o swoim losie. Zawsze kierujemy się dewizą: „Zamiast szukać złotych okazji, szukaj złota w okazjach, które masz”

Więcej Niż Edukacja

Wiktor Piskulak
794 – 388 – 262
w.piskulak@wiecejnizedu.pl

 

 

Dlaczego my
4.5 (90.77%) 78 głosów
one
Praca na trudnych
i specjalistycznych treściach
two
Nauka
w modelu oxfordzkim
three
Praktyczna forma
kursów
four
Trwałe i praktyczne
umiejętności
five
Indywidualne
podejście
six
Realne
efekty w życiu